26.08.2024 10:15

На Херсонщині запрацював мобільний аптечний пункт

bbb33744-4c56-4822-84d4-cfea4d4fb96d.jpg

Він курсуватиме віддаленими селами Бериславського району, де немає стаціонарних аптек. Про це повідомляє Херсонська ОВА.

❗️Мобільна аптека охоплюватиме 52 населені пункти у Великоолександрівській, Високопільській, Кочубеївській, Борозенській, Калинівській, Милівській та Нововоронцовській громадах.

У ній можна буде придбати як безрецептурні, так і рецептурні ліки. А також препарати за програмою «Доступні ліки».

❗️Про прибуття аптечного пункту місцеві мешканці можуть дізнатися від сімейного лікаря або місцевої влади. Його маршрут буде визначатися згідно з потребами громад та із врахуванням безпекової ситуації.

Нагадаємо, у серпні 2023 року Уряд ухвалив постанову, якою дозволив ліцензіатам із роздрібної торгівлі лікарськими засобами утворювати мобільні аптечні пункти. Вони можуть функціонувати у сільській місцевості, де відсутні стаціонарні заклади. А на період воєнного стану — також і на прифронтових територіях.

#Мінреінтеграції