22.08.2024 10:06

Україна чітко дотримується норм міжнародного гуманітарного права у бойових діях на Курщині

2826d829-f13b-4206-898d-e0a4762a43a1.jpg

❗️Відбулося чергове засідання Комісії з міжнародного гуманітарного права під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Воно було присвячене питанню дотримання норм міжнародного гуманітарного права (МГП) українською стороною у бойових діях на території Курської області рф.

❗️Представник Генштабу ЗСУ поінформував учасників засідання про створення військової комендатури та її роль у забезпеченні правопорядку на підконтрольних територіях. Він зазначив, що ЗСУ надають допомогу місцевому населенню водою, продуктами харчування, ліками та медичною допомогою.

Учасники наради наголосили, що Україна приділяє особливу увагу дотриманню норм міжнародного права. Для цього було проведено навчання військовослужбовців щодо застосування норм МГП.

На засіданні Комісії з МГП були присутні представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

💬«Українська сторона неухильно дотримується норм міжнародного гуманітарного права в операції на Курщині», — підкреслила Ірина Верещук.

#Мінреінтеграції