20.08.2024 11:51

Обережно — міни! Навчіться правильно поводитися з вибухонебезпечними предметами в серіалі від Дія.Освіта

2721b819-13a2-4af5-b85a-d7ef0277be86.jpg

Зараз Україна є найбільш замінованою країною у світі: 24% території потенційно небезпечні через забруднення мінами та нерозірваними снарядами. Вони підстерігають нас у лісах та біля будинків, ховаються в покинутих речах і навіть на дитячих майданчиках. Як розпізнати вибухонебезпечні предмети та що робити з ними, дивіться в серіалі «Протимінна безпека».

Ділимося головними порадами від спікера серіалу Івана Шепелєва, експерта ДСНС України:
🚫 не чіпайте міни та не дозволяйте іншим це робити
🏃‍♂️ відійдіть у безпечну зону
📞 повідомте ДСНС — зателефонуйте 101
📵 не фотографуйте та не шерте фото в соцмережі

Захистіть себе від мінної небезпеки — дивіться серіал просто зараз тут

Нагадаємо 🙌🏻
Якщо помітили міни, снаряди, ракети, вибухонебезпечні та підозрілі ворожі предмети — повідомляйте в чатбот єВорог з головного екрана застосунку Дія або за посиланням.

Освітній серіал створено для Дія.Освіта за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у межах проєкту BBC Media Action, що входить до Проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, що фінансується Урядом Японії.

#Мінцифра