20.08.2024 11:34

У Всесвітній День гуманітарної допомоги очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін відвідав хаб Херсонщини, що працює у Миколаєві.

58fcfd01-a33d-4d6d-9495-04570c365f3a.jpg

Тут з червня опікуються переселенцями з нашої області. Вони отримують всю необхідну допомогу: від продовольчої до юридичної, психологічної та навіть з пошуком роботи.

Не забувають й про наймолодших жителів області. Для них постійно організовують пізнавальне й активне дозвілля. На одному з таких заходів радий був побувати сьогодні.

Вкотре переконався, що це – справді круте місце, де люди турбуються один про одного.

Для херсонців, які знайшли прихисток у Миколаєві, нагадую, що за допомогою до хабу можна звернутися, заповнивши анкету за посиланням.

#Олександр Прокудін