20.08.2024 07:52

ВПО та постраждалі від війни можуть отримати гранти на започаткування чи відновлення підприємницької діяльності

bd14ce85-25d6-4784-b3bf-d10f88f0657a.jpg

Грантовий конкурс для них оголосила швейцарська організація Helvetas Swiss Intercooperation. Про це повідомляє портал Дія.Бізнес.

❗️До участі запрошують підприємців, які ведуть свою діяльність у Харківській і Дніпропетровській областях. Переможці зможуть отримати до 114 тисяч гривень кожен.

Гранти надаватимуться на такі напрями діяльності:

• видавничо-поліграфічна справа;

• будівельні та ремонтні роботи;

• автосервіс;

• прибирання та послуги із прання;

• заклади швидкого харчування;

• пошиття або ремонт одягу чи взяття тощо.

Фінансування можна використати на закупівлю матеріалів та/або обладнання, а також сплату послуг (консалтинг, послуги з налаштування обладнання тощо).

❗️Для участі у конкурсі потрібно заповнити форму. Дедлайн — 21 серпня 2024 року.

Докладніше з умовами грантової програми та переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням.

#Мінреінтеграції