09.08.2024 07:35

Напрацьовується Концепція економічного відновлення деокупованих територій

368e4ddb-a499-401e-b634-598f0836fdaa.jpg

За дорученням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук над концепцією працює робоча група, сформована Мінекономіки.

❗️Про стан розроблення документа йшлося на засіданні Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням Ірини Верещук.

Щоб забезпечити більш практичні результати, до роботи залучили представників Центру економічної стратегії. Наразі вже розроблено низку рекомендацій у різних сферах економіки.

❗️На нараді порушили питання щодо необхідності включити до такої Концепції візію економічного відновлення в АР Крим. У ній, зокрема, має бути бачення того, який режим діятиме там після деокупації.

За результатами обговорення Мінекономіки було доручено врахувати озвучені пропозиції. Крім того, провести узгоджувальну нараду за участі представників Меджлісу кримськотатарського народу на чолі з Рефатом Чубаровим, а також Постійного Представника Президента України в АР Крим Таміли Ташевої.

#Мінреінтеграції