06.08.2024 09:16

Від 50 до 100 % знижка на комуналку та опалення для ветеранів/нок

80465f1a-4d17-4173-a25e-558b6c395f0b.jpg

🔶 Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків.

% Розмір знижки залежить від статусу ветерана/нки (УБД, особа з інвалідністю внаслідок війни чи учасник війни) і може становити від 50 до 100 % від вартості послуги.

📄 Для отримання пільги ветеран/нка має бути включеним до Реєстру осіб, які мають право на пільги. Заяву про внесення відомостей до Реєстру осіб ветерани можуть подати особисто, поштою або в електронній формі.

🔸 Щоби отримати пільги треба:

• подати пакет документів до органів Пенсійного фонду України. Перелік документів нижче в дописі за посиланням;
  • надати довідку про те, що не отримували пільгу за місцем реєстрації (якщо пільга оформлюється за фактичним місцем проживання);
  • подати другий пакет документів до регіонального представника постачальника послуг (обленерго, облгаз, комунальні підприємства – надавачі послуг);
  •  надавач комунальних послуг повинен проставити відповідну відмітку в договорі про надання послуг.

👉 Детальна інформація про пільги для ветеранів за посиланням на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/legal.../social-garnt-pilgi/

#Veterans HUB ODESA