02.08.2024 09:17

300 тисяч учнів потрібно повернути до офлайн-навчання: Михайло Федоров про комплексну стратегію Школа офлайн

b8ab8c73-eead-4fad-908b-42d9319a326b.jpg

Через пандемію коронавірусу та повномасштабну війну Україна зазнала значних освітніх втрат. Майже мільйон українських дітей навчається дистанційно: понад 600 тисяч в Україні та близько 400 тисяч за кордоном. Це відображається як на навчальних досягненнях, так і на розвитку софтскілів, які зараз стають фундаментом для самореалізації.

За результатами дослідження PISA-2022, наші учні відстають у навчанні на 1,5–2,5 роки від однолітків з інших країн. Щоб подолати освітні виклики та адаптуватися під потреби кожної категорії дітей, разом з МОН запустили комплексну політику Школа офлайн, головна мета якої — повернути 300 тисяч учнів до безпечного очного навчання. А там, де офлайн-навчання неможливе, — підвищити якість дистанційного.

🗣 В ефірі телеканалу Рада Михайло Федоров поділився, як Школа офлайн допоможе закрити потреби в навчальному процесі для дітей з тимчасово окупованих територій, українських учнів за кордоном та вчителів. Дивіться за посиланням.

#Мінцифра