01.08.2024 11:53

У Миколаєві завдяки підтримці бізнесу функціонує гуманітарний хаб допомоги херсонцям

d3e96488-bb5f-4867-a7fb-943d93db1a54.jpg

У хабі внутрішньо переміщені особи можуть безкоштовно отримати продукти, гігієнічні набори й інші речі першої потреби. А також юридичну і психологічну допомогу.

❗️Питання облаштування центрів допомоги ВПО обговорювали на нараді з гуманітарного реагування в Херсонській області під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Зокрема, йшлося про гуманітарний хаб у Миколаєві для підтримки людей, які змушені були покинути Херсонську область.

❗️Він був облаштований під патронатом Херсонської обласної військової адміністрації. Безкоштовне приміщення для реалізації ініціативи було надано ПАТ «Укрпрофтур».

«Щиро дякую бізнесу, який розуміє проблеми внутрішньо переміщених осіб і дійсно виявляє бажання допомогти. Зокрема Президенту ПАТ «Укрпрофтур» Сергію Стрільцю. Маю надію, що завдяки налагодженій співпраці вдасться відкрити ще більше таких хабів», — наголосила Віцепрем’єрка.

#Мінреінтеграції