31.07.2024 09:57

У фокусі уваги — соціальний захист осіб з інвалідністю

46369988-6751-4a4d-b734-1e769ef8be42.jpg

Під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася нарада щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

У заході взяли участь представники Офісу Президента України, Мінсоцполітики, МОЗ, Мінветеранів, Міноборони, МВС, МЗС, Мінекономіки, Мінмолодьспорту, МОН, Мінцифри, Мінреінтеграції.

❗️Йшлося про механізм визначення обсягів адаптивних товарів і послуг під час закупівель, фінансованих із державного та місцевих бюджетів, для забезпечення доступу осіб з інвалідністю й маломобільних груп населення.

❗️Також розглянули питання щодо розроблення та затвердження Державного стандарту для надання соціальної послуги з адаптації житлових приміщень для осіб з інвалідністю.

За результатами наради учасники домовилися посилити міжвідомчу координацію для покращення державної підтримки осіб з інвалідністю в умовах війни.

#Мінреінтеграції