29.07.2024 10:16

Триває робота із затвердження Стандарту державної мови «Українська мова як іноземна. Рівні загального володіння А1-С2»

66a741a9a5090__Мінреінтеграції-темна.jpg

❗️Державний стандарт є одним з інструментів європейської мовної політики, спрямованої на збереження, зміцнення й популяризацію мов. Таким чином, повноцінне входження України в європейський освітній простір неможливе без затвердження цього документа.

Відповідне питання обговорювали учасники спеціальної наради під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

❗️Над підготовкою проєкту Стандарту працювали члени робочої групи, створеної Національною комісією зі стандартів державної мови. А також наукові співробітники Інституту української мови НАН України.

Апарат Національної комісії зі стандартів державної мови вже підготував висновок про дану справу. Наразі заплановано засідання Комісії, на якому розглядатиметься питання щодо затвердження Стандарту.

Крім того, формується склад робочої групи із законодавчого врегулювання поняття «Українська мова як іноземна».

Затвердження Стандарту сприятиме підвищенню значущості української мови у світі.

#Мінреінтеграції