24.07.2024 13:51

В Україні з'явиться 12 Європейських цифрових інноваційних хабів

66a0dc8e6d7f3__1.jpg

Єврокомісія оголосила результати конкурсу на відкриття цифрових інноваційних хабів в Україні, які приєднаються до Європейської мережі в межах програми ЄС «Цифрова Європа». На етапах створення хабів Уряд Німеччини допомагатиме консультаціями, а 6 обраних об’єднань отримають 4,5 мільйона євро від ЄС на функціонування ЄЦІХ. Євросоюз обрав 12 обʼєднань в Україні, які перетворять на інноваційні хаби.

Які обʼєднання увійшли до мережі ЄЦІХ — дивіться в каруселі 👆🏻

Європейські цифрові інноваційні хаби — це центри, які допомагають малому й середньому бізнесу та державним організаціям впроваджувати цифрові технології у свої проєкти й розвивати місцеву екосистему інновацій.

Хаби надаватимуть послуги бізнесу та громадському сектору за 4 напрямами:

📌 навчання та підвищення кваліфікації працівників

📌 пошук джерел фінансування для впровадження цифрової трансформації, а також у розвитку нових цифрових послуг і бізнес-моделей

📌 надання приміщень, інфраструктури й підтримки для тестування цифрових та інноваційних технологій

📌 пошук партнерів, зокрема за кордоном

Європейські цифрові інноваційні хаби в Україні запрацюють у 2025 році після підписання грантових угод. ЄЦІХ сформують регіональну мережу хабів та долучаться до загальноєвропейської. Так ми зможемо обмінюватися найкращими практиками цифровізації з іншими центрами по всій Європі 🤝🏻

Конкурс проводили в межах програми ЄС «Цифрова Європа», стратегічним реалізатором якої в Україні є Міністерство цифрової трансформації України, практичним консультантом — Офіс з розвитку підприємництва та експорту, за підтримки програми GIZ Ukraine «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства», що фінансується Урядом Німеччини.

#Мінцифра

88ec641e-581f-4e5e-8904-588e32e7e7d9.jpg 47d16233-a752-4036-9e77-2e9144027a94.jpg 47073bda-a5bb-40bb-851f-c0ea19ed03e1.jpg