11.07.2024 15:16

Субсидії на оренду житла для ВПО

668fccee6a802__мінсоц.webp

🔷Сьогодні, спільно з Проєктами Ради Європи “Сприяння розробці житлових рішень для осіб, постраждалих від війни в Україні” та “Посилення соціального захисту в Україні”, провели публічне обговорення нового інструменту – Субсидії на оренду житла для ВПО.

🔶До обговорення доєднались представники громадськості, міжнародних партнерів, інших органів влади, народні депутати.

На жаль, поточна допомога на проживання для ВПО (яка надається за Постановою 332) не вирішує багатьох проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи під час оренди житла. Зокрема, не враховує різницю цін на оренду в різних регіонах, не захищає ВПО від раптових змін в умовах проживання або термінового виселення, не стимулює орендодавців укладати офіційні договори.

✅Тому, для вирішення цих проблем, спираючись на досвід міжнародних партнерів, розробили інструмент – Субсидія на оренду житла для ВПО.

Наразі проєкт фіналізується для подання на розгляд Уряду, і у випадку затвердження Урядом, вступить в дію протягом наступних декількох місяців.

Детальніше розповідаємо - на нашому сайті https://www.msp.gov.ua/news/23862.html

Офіс Ради Європи в Україні - Київ

#Мінсоцполітики