05.07.2024 22:36

У межах програми від EU4Business видано вже майже 800 грантів для мікробізнесу

668849df359e3__Мінреінтеграції-темна.jpg

❗️У серпні 2023 року — квітні 2024 року за програмою EU4Business було видано 779 грантів для українських компаній на загальну суму близько 3 мільйонів євро. Завдяки цьому було створено 1709 робочих місць.

Підбиття підсумків відбулося під час наради з питань працевлаштування ВПО під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

❗️Гранти отримали підприємці та фізичні особи, які ведуть бізнес на території областей, що постраждали від війни або ж межують із лінією фронту. Зокрема, Сумської, Київської, Чернігівської, Миколаївської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Херсонської та Запорізької областей.

Підприємці отримали фінансування переважно для роботи в таких галузях:

• переробна промисловість;

• готельно-ресторанна справа;

• охорона здоров’я.

❗️Зазвичай отримані кошти спрямовували на закупівлю обладнання, придбання матеріалів, орендну та заробітну плати тощо.

💬 «Дякую Європейському Союзу та зокрема Уряду Німеччини за надані кошти на гранти для підтримки мікробізнесу в Україні. Ваша допомога є важливою для відновлення та розвитку підприємств у постраждалих від війни регіонах. Ми високо цінуємо вашу підтримку», — підкреслила Віцепрем’єрка.

📲Мінреінтеграції