04.07.2024 09:27

Бюро правової допомоги

66863efa61fb2__Мінюст.jpg

Держава гарантує деяким категоріям громадян право на безоплатні послуги адвоката (у деяких випадках юриста) для представництва інтересів у суді.

Право на такі послуги мають:

▪ люди з низьким доходом;

▪ діти;

▪ внутрішньо переміщені особи;

▪ ветерани війни;

▪ члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

▪ люди, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі з питань, пов’язаних із захистом їхніх прав щодо запобігання та протидії насильству;

▪ потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом вчинення таких кримінальних правопорушень;

▪ постраждалі від торгівлі людьми з питань, пов’язаних із захистом їхніх прав, визначених Законом України «Про протидію торгівлі людьми».

✅ Детальнішу інформацію про те, як отримати цю допомогу, можна дізнатися такими способами:

▪ Телефонуйте до контактного центру системи Безоплатної правничої допомоги за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00.

▪ Якщо вам зручно отримати правничу допомогу письмово, напишіть приватне повідомлення info@legalaid.gov.ua.

▪ Або зверніться до найближчого бюро знайшовши його  тут.

Національна поліція України

Державна судова адміністрація України