01.07.2024 10:07

На е-Карті для ветеранів вже налічується понад 9 тисяч послуг

66825561d63c8__photo_2024-07-01_10-03-51.jpg

❗️Йдеться про електронну карту послуг для ветеранів війни, де зібрана інформація щодо організацій, які надають психологічну підтримку, медичну допомогу та інші послуги. Зокрема, з розвитку ветеранських об’єднань, підприємницьких ініціатив ветеранів тощо.

Про функціонування такої карти говорили на нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

На е-Карті можна швидко знайти потрібну послугу через свій смартфон або комп’ютер, зазначивши лише область або свою територіальну громаду.

❗️Наразі туди внесено інформацію про майже 9,5 тисяч послуг. Втім наповнення розділів областями, районами, громадами, а також представниками громадських об’єднань і приватного бізнесу триває.

На е-Карту внесена інформація про грошову та гуманітарну допомогу, працевлаштування, житлові та медичні програми, протезування, підтримку ментального здоров’я, адаптивний спорт, дозвілля та інше.

❗️Для удосконалення роботи сервісу триває аналіз потреб ветеранів та можливостей для них у громадах.

Таку ініціативу реалізує Мінветеранів разом із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні.

❗️Посилання на сервіс та подробиці щодо алгоритму роботи з ним можна переглянути за посиланням.

📲Мінреінтеграції