09.08.2024 07:37

Набір до резерву держслужбовців для роботи на ДОТ триває

8257cc83-170d-4d58-8495-316a413adedb.jpg

❗️За рік було зареєстровано 2579 анкет претендентів до кадрового резерву державної служби для роботи на деокупованих територіях України. З них вже зараховано 2365 громадян.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Національного агентства з питань державної служби (НАДС).

❗️Важливо, що зараховані до Резерву відновлення мають змогу підвищувати рівень професійної компетентності. Для цього у Вищій школі публічного управління розробили 15 навчальних програм для чинних і майбутніх публічних службовців.

Також зараховані до Резерву можуть навчатися в очному та заочному форматах у регіональних центрах підвищення кваліфікації за понад 20 програмами.

❗️Якщо ви хочете приєднатися до відновлення деокупованих територій і маєте необхідну освіту, перейдіть за посиланням, зареєструйтесь у системі й заповніть анкету.

Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та НАДС.

#Мінреінтеграції